ważny komunikat

Komunikat Zarządu
Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie
z dnia 30.10.2020r.

W związku z wprowadzeniem na terenie Rzeczpospolitej Polskiej od 24 października 2020 r. czerwonej strefy epidemicznej, zgodnie z wydanymi zaleceniami, w trosce o zdrowie mieszkańców oraz pracowników Spółdzielni od 2 listopada 2020 r. ulegają zmianie zasady funkcjonowania biura Spółdzielni, Bazy GZM przy ul. Obr. Westerplatte 8.

Obiekty te zostają zamknięte dla interesantów.

Kadra pracuje normalnie. Pracownicy będą wykonywać swoje obowiązki i załatwiać sprawy mieszkańców bez osobistego kontaktu.

Wszelkie dokumenty i wnioski należy składać za pośrednictwem poczty, elektronicznie lub przez wrzucenie do skrzynki umieszczonej w wejściu do biura Spółdzielni. W celu ułatwienia kontaktu na wszystkich przesyłanych dokumentach prosimy o podawanie numeru telefonu.

Odbiór dokumentów wymagających pokwitowania jest możliwy tylko i wyłącznie po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu z pracownikiem Spółdzielni.

Usterki i awarie będą usuwane na dotychczasowych zasadach.

Wszelkie pilne sprawy prosimy załatwiać telefonicznie:
biuro: 87 643 27 16, 87 643 32 16
awarie: 87 643 34 95, 87 643 24 92
lub drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Za wszelkie niedogodności związane z zaistniałą sytuacją przepraszamy, liczymy na Państwa wyrozumiałość.

Zarząd SM
w Augustowie